Produkty

Brama przemysłowa dwuskrzydłowa PRESTO

Bramy stalowe dwuskrzydłowe to połączenie nowoczesności z tradycją.
Znany od lat sposób otwierania pomieszczeń teraz dostępny jest o niespotykanym dotąd wyglądzie.

Brama dwuskrzydłowa to także bardzo dobra alternatywa dla budynków, gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej.

 

 Zastosowanie

W halach produkcyjnych, budynkach przemysłowych, centrach logistycznych.

 Najważniejsze cechy

  • 1Trwała konstrukcja bramy zbudowana z profili stalowych zimnych, bez przegrody termicznej. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym o grubości 40mm.
  • 2Brama otwierana tradycyjnie. Skrzydła symetryczne lub asymetryczne.
  • 3Produkowana na indywidualny wymiar.
  • 4Obsługiwana ręcznie.
  • 5Szeroki wybór przetłoczeń, struktur oraz kolorów umożliwia dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.
  • 6Dostępne dodatkowe wyposażenie m.in. zamki, uchwyty, okna, drzwi przejściowe podnoszą komfort użytkowania bramy.

Przykładowe realizacje

 

Przekrój bramy

 Przekrój bramy

Panele segmentowe o wysokościach 500mm, 555mm lub 610mm i grubości 40mm dobierane odpowiednio do wysokości bramy. Panele zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowane lub powlekane okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa.
W zależności od typu panelu uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

 

 Profile stalowe

Bramy PRESTO wykonane są z profili stalowych, czarnych o grubości ścianki 1,5mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej i lakierowane na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową.

Tradycja

Brama dwuskrzydłowa to tradycyjne rozwiązanie stosowane od wielu lat, teraz dostępne o niespotykanym dotąd wyglądzie. Brama dwuskrzydłowa to także bardzo dobra alternatywa dla budynków,
gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej.

Nowoczesność

Tradycyjna brama w nowoczesnej odsłonie. Konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydeł wykonana ze stalowych profili zimnogiętych, bez przegrody termicznej, gwarantująca trwałość i niezawodność przez wiele lat. Stalowe, łożyskowane zawiasy zapewnią cichą i pracę bramy. Skrzydła bramy wypełnione panelami segmentowymi o grubości 40mm  (blachy stalowe wypełnione pianką poliuretanową dostępne w wielu kolorach i strukturach).

Elastyczność

Brama produkowana pod indywidualny wymiar Klienta. Do wyboru gama ponad 200 kolorów z palety RAL jak i oklein drewnopodobnych (w przypadku zastosowania paneli segmentowych drewnopodobnych rama lakierowana pod kolor zbliżony do okleiny). Brama może być montowana w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew

Dodatkowe wyposażenie

 Szeroka gama dodatków podnoszących komfort użytkowania bramy takich jak okna, panele aluminiowe przeszklone, dodatkowe zamki czy drzwi przejściowe dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń.           

Obsługa

Brama otwierana tylko w sposób ręczny. W standardowym wyposażeniu posiada zamek z wkładką, klamkę, kantrygiel lub klamkę obrotową z ryglem w zależności od wymiarów bramy oraz stopki. 

 

Deska
Linia
Płaska
Mikroprofilowanie
Woodgrain
Gładka
Micro
Stucco
RAL 9016
RAL 8014
Złoty dąb
Winchester
Orzech
Dąb bagienny
Mahoń
RAL 7016 DM
Ciemny dąb
Antracyt okleina 7016
RAL 9006
RAL 9007
RAL 7016
DB 703