Produkty

Drzwi stalowe profilowe

Drzwi stalowe profilowe doskonale sprawdzają się jako drzwi techniczne w budynkach jedno i wielorodzinnych, garażach, pomieszczeniach technicznych czy budynkach użyteczności publicznej.

Poprzez zastosowanie panela z blachy gładkiej lub segmentowego drzwi są idealnym dopełnieniem bramy i to bez znaczenia czy jest to brama segmentowa czy dwuskrzydłowa.

 

 Zastosowanie

W budynkach mieszkalnych i użytku publicznego, garażach, pomieszczeniach gospodarczych, halach przemysłowych, centrach logistycznych.

 Najważniejsze cechy

  • 1Do wyboru drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne. Jedno lub dwuskrzydłowe.
  • 2Stabilna i trwała konstrukcja drzwi.
  • 3Estetyczny wygląd.
  • 4Produkowane na indywidualny wymiar.
  • 5Dostępne dodatkowe wyposażenie m.in. Zamki, klamki, okna, podnoszą komfort użytkowania drzwi.

Przykładowe realizacje

Przekrój bramy

 Przekrój drzwi

Panel segmentowy o wysokości 500mm, 555mm lub 610mm dobieranych odpowiednio do wysokości drzwi oraz o grubości 40 mm zbudowany z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

Przekrój bramy

 Przekrój drzwi

Panel z blachy gładkiej dostosowany wielkością do parametrów drzwi oraz o grubości 20mm. Panel zbudowany z blach stalowych lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL. Wypełnienie stanowi wkład styropianowy.

 

 Profile stalowe

Przekroje profili stalowych wykorzystywanych do produkcji drzwi.

Trwałość

Stabilna konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydła wykonana ze stalowych profili
zimnogiętych, bez przegrody termicznej. Skrzydło drzwi wypełnione szybą,  panelami z blachy gładkiej lub panelami segmentowymi o grubośći 40mm.

Elastyczność

Drzwi produkowane na indywidualny wymiar. Dostępne drzwi jedno i dwuksrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi. Pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone. Montowane w otworze lub na murze.

Estetyka

Idealne dopasowanie drzwi do wyglądu bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej poprzez zastosowanie paneli segmentowych lakierowanych lub powlekanych okleiną drewnopodobną jako wypełnienia skrzydła.

Dodatkowe wyposażenie

Do wyboru szeroka gama dodatków  podnoszących komfort użytkowania drzwi.

 

Deska
Linia
Płaska
Mikroprofilowanie
Woodgrain
Gładka
Micro
Stucco
Biały RAL 9002
Jasny brąz RAL 8014
Złoty dąb
Winchester
Orzech
Dąb bagienny
Mahoń
Antracyt RAL 7016 DM
Ciemny dąb
Antracyt okleina 7016
RAL 9006
RAL 9007
Antracyt 7016
DB 703