Produkty

Drzwi aluminiowe profilowe

Drzwi aluminiowe profilowe przeznaczone są do zabudowy w budynkach jedno i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej czy przemysłowych.

Wykonanie z profili trzykomorowych, z przegrodą termiczną i wypełnione panelami segmentowymi o grubości 4 cm zapewnia nie tylko doskonałą izolację cieplną pomieszczeń, ale także idealnie dopasowanie wizualne do elewacji budynku w komplecie z bramą segmentową lub dwuskrzydłową.

Do wyboru także wypełnienie z blachy gładkiej lub wkład z szybą bezpieczną.

 

 Zastosowanie

W budynkach mieszkalnych i użytku publicznego, garażach, pomieszczeniach gospodarczych, halach przemysłowych, centrach logistycznych.

 Najważniejsze cechy

  • 1Do wyboru drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne. Jedno lub dwuskrzydłowe.
  • 2Stabilna i trwała konstrukcja drzwi.
  • 3Estetyczny wygląd.
  • 4Produkowane na indywidualny wymiar.
  • 5Dostępne dodatkowe wyposażenie m.in. Zamki, klamki, okna, podnoszą komfort użytkowania drzwi.

 

Przekrój bramy

 Panel segmentowy

Panel segmentowy o wysokości 500mm, 555mm lub 610mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy oraz o grubości 40 mm zbudowany z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

Przekrój bramy

 Panel z blachy gładkiej

Panel z blachy gładkiej dostosowany wielkością do parametrów bramy oraz o grubości 20mm. Panel zbudowany z blach stalowych lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL. Wypełnienie stanowi wkład styropianowy.

Trwałość

Stabilna konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydła wykonana z profili aluminiowych gwarantujących zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi. Skrzydło drzwi wypełnione szybą, panelami z blachy gładkiej lub panelami segmentowymi o grubośći 40mm.

Izolacja cieplna

Profile aluminiowe, trzykomorowe z przegrodą termiczną zapewniają drzwiom bardzo dobre właściwości izolacyjne.

Elastyczność

Drzwi produkowane na indywidualny wymiar. Dostępne drzwi jedno i dwuksrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi. Pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone. Montowane w otworze lub na murze. 

Estetyka

Idealne dopasowanie drzwi do wyglądu bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej poprzez zastosowanie paneli segmentowych lakierowanych lub powlekanych okleiną drewnopodobną.

Dodatkowe wyposażenie

Do wyboru szeroka gama dodatków  podnoszących komfort użytkowania drzwi.

Dotyczy tylko paneli segmentowych

Deska
Linia
Płaska
Mikroprofilowanie
Stucco
Woodgrain
Gładka
Micro
Biały RAL 9016
Jasny brąz RAL 8014
Złoty dąb
Winchester
Orzech
Dąb bagienny
Mahoń
Antracyt RAL 7016 DM
Ciemny dąb
Antracyt okleina 7016
RAL 9006
RAL 9007
Antracyt 7016