Aktualności

NAPĘD SOMFY DEXXO PRO 1000 IO W CENIE NAPĘDU STANDARDOWEGO

Promocja Somfy!

Zachęcamy do zakupu napędów Somfy Dexxo PRO 1000 io w cenie napędu standardowego Dexxo PRO 1000. Zachowaj pełną kontolę nad swoim domem- zarządzaj inteligentnie swoimi bramami z dowolnego miejsca na świecie.

Promocja obejmuje napęd Dexxo PRO 1000 io z 2 pilotami Keygo 4 io i trwa do końca maja.

Więcej szczegółów dostępnych u naszych Partnerów »

Connexoon gratis z każdym napędem Somfy Dexxo Pro 1000 io

Zamów u jednego z naszych Autoryzowanych Partnerów napęd Somfy Dexxo Pro 1000 io, a otrzymasz GRATIS urządzenie Somfy Connexoon Access, które umożliwia zdalne sterowanie Twoją bramą garażową z poziomu smartfona. 

Po więcej szczegółów zapraszamy do najbliższego Partnera GROS: http://www.gros.pl/artykul/gdzie-kupic... Zobacz więcej


 


Promocja ważna do końca lutego 2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Płaszcz bramy segmentowej

W tym miesiącu do naszej oferty wprowadziliśmy możliwość zamówienia samego płaszcza dla bram segmentowych garażowych (20 i 40 mm) oraz przemysłowych (40 mm). 

Wybór samego płaszcza stanowi świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą odświeżyć wygląd posiadanej bramy lub dokonać wymiany uszkodzonego z przyczyn losowych płaszcza. Płaszcz bramy segmentowej składa się z paneli segmentowych z wybranymi okuciami.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wybór dodatkowych elementów płaszcza takich jak uszczelki, zawiasy, uchwyty czy rolki, a także indywidualnych jego uzupełnień w postaci okien, paneli przeszklonych oraz drzwi serwisowych.

NOWE KOLORY STANDARDOWE

W naszej stałej ofercie zagościły dwa nowe kolory RAL 9006 i RAL 9007 dla paneli RPG w bramach segmentowych garażowych i przemysłowych. Ta kolorystyka świetnie sprawdza się w nowoczesnym budownictwie zarówno mieszkalnym jak i przemysłowym.  Prezentujemy także wizualizacje tych kolorów w bramie segmentowej garażowej.

Nowa paleta farb strukturalnych

Nowa paleta farb strukturalnych INVER to ponad 25 kolorów do wyboru. Farby dostepne w bramie garażowej segmentowej STANDARD 40mm w wersji matowej zapewnią Twojej bramie nowoczesy i unikatowy wygląd. Więcej informacji dostępnych u naszych  autoryzowanych dystrybutorów (lista dostępna tutaj

Napędy Liftmaster

Szczegółowo chcieliśmy przybliżyć napęd na wał LM 3800 TX, stosowany w bramach segmentowych garażowych. Model ten posiada system przeciążeniowy, dlatego też nie jest wymagane zabezpieczenie krawędziowe optyczne. Już w standardowej wersji wyposażony został w elektrozamek, czujnik napięcia linki, 2 piloty 4-kanałowe oraz zestaw montażowy. Istnieje również możliwość podłączenia akumulatora zapasowego.Ponadto w ofercie dostępne także napędy górne firmy Liftmaster. Więcej informacji dostępnych u autoryzowanych dystrybutorów.

NOWE OPAKOWANIA

Już niebawem wszystkie nasze produkty będą zapakowane w nowe opakowania kartonowe sygnowane logo Gros.

CICHE PROWADZENIE ROLKI

Ciche prowadzenie rolki w każdej bramie garażowej segmentowej STANDARD 40mm bez dopłaty!!! Ciche prowadzenie rolki to stalowy uchwyt, wypełniony wewnątrz tworzywem sztucznym, który zapewnia jeszcze bardziej płynną i cichą pracę bramy niż dotychczas, zwiększając tym samym komfort jej użytkowania. 

NOWOŚĆ! KOLORY CIEMNY DĄB I ANTRACYT OKLEINA

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż oferta bram garażowych segmentowych STANDARD 40mm wzbogaciła się o dwa nowe kolory, a mianowicie ciemny dąb i antracyt 7016 okleina. Oba kolory dostępne są w panelach bez przetłoczeń, ze struktrą micro (panel RPM). Ponadto okleiny paneli winchester i mahoń także uległy zmianie. Wszystkie ww. panele posiadają okleiny z palety firmy Renolit.

POZOSTAŁE WARIANTY BRAMY PRZEMYSŁOWEJ PRZESZKLONEJ ALUMINIOWEJ

Oferta bram przemysłowych przeszklonych aluminiowych została dodatkowo wzbogacona o pozostałe warianty tj. bramę przemysłową izolacyjną, bramę przemysłową z panelem przeszklonym oraz bramę przemysłową z panelem wentylacyjnym. Więcej informacji dostępnych o naszych dystrybutorów (lista dostępna tutaj).

PANEL WENTYLACYJNY

Do oferty bram segmentowych garażowych i segmentowych został wprowadzony panel wentylacyjny. Panel zbudowany jest z aluminiowej ramy, wypełnionej ocynkowaną blachą stalową (do wyboru perforacja okrągła lub kwadratowa). Panel może zostać polakierowany na dowolny kolor z palety RAL, idealnie dopasowując się do pozostałych paneli bramy. Obok przykład bramy garażowej z panelem bez przetłoczeń w kolorze RAL 7016 wraz z panelem wentylacyjnym.

Promocja bram garażowych segmentowych w kolorze orzech!

Brama garażowa segmentowa STANDARD 40mm RDW orzech (przetłoczenie deski, struktura woodgrain) od dziś dostępna w jeszcze niższej cenie! Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Wszystkie informacje dostępne u autoryzowanych Partnerów Gros-lista dostępna tutaj.

25-LECIE FIRMY GROS

To już ćwierć wieku odkąd nieprzerwanie działamy na rynku i dostarczamy niezawodne bramy garażowe, przemysłowe oraz drzwi! 

Naszym Klientom i Partnerom dziękujemy za zaufanie, którym nas darzą od ponad 25 lat i liczymy na dalszą owocną współpracę.

W
 ostatnich dniach otrzymaliśmy od Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego odznaczenie z tej okazji, którym chcielibyśmy się Państwu pochwalić.

BRAMA GARAŻOWA SEGMENTOWA ECO 20MM

W naszej ofercie pojawił się nowy typ bramy,a mianowicie brama segmentowa ECO 20mm. Z uwagi na zastosowanie panelu segmentowego o grubości 20mm przeznaczona jest głównie do budynków czy garaży nieogrzewanych. Brama ECO to także alternatywa dla bram uchylnych.

Ten typ bramy dostępny jest w dwóch kolorach tj. białym RAL 9016 i antracytowym RAL 7016 z panelem gładkim, bez przetłoczeń. Więcej informacji dostępnych u naszych dystrybutorów, których możesz znaleźć tutaj.

NOWA OKLEINA WINCHESTER

Pragniemy poinformować o zmianie okleiny drewnopodobnej Winchester. Od dziś będzie ona identyczna jak na większości profili okiennych dostępnych na rynku.

Promocja bram przemysłowych segmentowych!

Od dziś bramy przemysłowe segmentowe wypełnione panelem garażowym dostępne są bez dopłaty! Bramy z przetłoczeniem deski, lini i bez przetłoczeń w kolorach 9016 (biały) oraz 7016 (antracyt) są w cenie standardowej bramy przemysłowej. Promocja obowiązuje do 31 lipca. Nie przegap okazji, a po więcej informacji udaj się do najbliższego Partnera Gros. Firmy partnerskie dostępne tutaj.

BRAMA PRZEMYSŁOWA PRZESZKLONA ALUMINIOWA

Od pewnego czasu w Strefie Partnera Gros dostępna jest opcja Bramy Przeszklonej Aluminiowej. Już niedługo w ofercie pojawią się inne typy bram z tej grupy. Chętnych dystrybutorów zapraszamy do wizyty w Strefie Partnera Gros.

SZKOLENIA HANDLOWE I TECHNICZNE

Od stycznia rusza kolejny cykl szkoleń technicznych i handlowych! Wszystkie chętne firmy partnerskie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

APLIKACJE OZDOBNE

W naszej ofercie dostępne aplikacje ozdobne do bram segmentowych. Więcej informacji w zakładce http://www.gros.pl/artykul/brama-garazowa-segmentowa.

Polub nas na Facebooku!

Wszystkich Partnerów firmy Gros zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym! Szczegóły w Strefie Partnera.

Wielkie polowanie!

Rozpoczęliśmy zabawę dla wszystkich Partnerów Gros w upolowanie zamówienia o numerze ID 10 000. Więcej informacji w Strefie Partnera Gros.

Nowe logo Gros

Przedstawiamy nowe logo Gros, którym sygnowane są bramy i drzwi naszej produkcji.

Nowa ekspozycja w firmie gros

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy oraz zobaczenia nowej ekspozycji bram, drzwi oraz automatyki.

Nowe kolory bram garażowych segmentowych w ofercie

Oferta wzbogacona o nowe kolory: Szary RAL 7039 oraz Antracyt RAL 7016.